Volant

Každou sobotu

17:00 - 18:00 chvály a modlitby

18:15 - 20:00 hlavní program

M. R. Štefánika 10A, Šumperk

V období karantény běžný režim neplatí!

Více info na našem FB a Instagramu

Volant je volnočasový klub pro středoškolské a vysokoškolské studenty. Náplní je společné studium Bible, diskuze nad podstatou křesťanství, zamyšlení nad životem, hry, společné chvály, modlitby a další programy.

Klub není určen jenom pro křesťany, ale kohokoliv, kdo nepohrdne příjemnou atmosféru mladého kolektivu a rád si rozšíři obzory a poslechne něco nového.

Mimo klasická setkává v budově BJB, organizujeme jednou za měsíc Open House a spoustu dalších aktivit jako filmy, laser game, grilovačky, výlety, bowling atd. Pro bližší informace sledujte naši stránku na FB, ať vám nic neunike!

Tak se nestyď a přijď se podívat mezi nás! 

Akce Volantu pro vás chystá:

pepa

PEPA

Hlavní vedoucí

Jmenuji se Pepa. Na Volanty chodím už víc jak 10 let. Jsem rád, když se tu ukáže kdokoliv nový, tak se neboj a přijď se podívat i ty!

sarka2

Šárka

VEDOUCÍ

Ahoj, jsem Šárka a i já mám tu skvělou možnost podílet se na jednotlivých akcích volantu. Studuji biochemii, ráda sportuji a trávím čas s fajn lidmi, o které není na volantu nouze. Tak neváhej a přijď někdy mezi nás!

sona

SOŇA

VEDOUCÍ

Ahoj, já jsem Soňa a naše mládež je pro mě druhou rodinou a jsem moc ráda, že mohu být zapojena do jejího fungování. Studuju pajďák, jsem hodně soutěživá a upovídaná, ráda tvořím, chodím do přírody a poznávám nové lidi.

cenek

čENDA

Vedoucí

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.