Mladej Volant

Každý pátek

17:00 - 19:00

M. R. Štefánika 10A, Šumperk

Mladej Volant je otevřený klub určený pro dorost ve věku 11 -15 let. Nápln tvoří společné  hry, zábava, a zamyšlení nad hlubšima otázkama života z pohledu křesťanství. Mimo klasická setkání v klubovně organizujeme také další akce jako jsou grilovačky, přespávačky, výlety, food party a jiné.

Klub není určen jenom pro křesťany, ale kohokoliv, kdo nepohrdne příjemnou a energickou atmosféru mladého kolektivu, rád si zablbne a poslechne něco nového.

Tak se nestyď a přijď se podívat mezi nás! 

Akce MV pro vás chystá:

klárka2

Klárka k.

Hlavní vedoucí

Ahojte, moje jméno je Klárka, studuji stavárnu a klub Mladej Volant je pro mě srdcovka. Moc ráda sleduji tato děcinka prožívat jejich každodenní starosti a radosti. Když mám volno, tak trávím čas s přáteli nebo odpočívám u dobré knížky.

 

tomv

tom v.

VEDOUCÍ

Ahoj, já jsem Tom . Studuji obor podnikání a už od mala jsem se rád věnoval dětem. Mám radost, když můžu připravovat program na volant a skrze něj něco dětem předávat.Ve volném čase, mimo to, rád čtu, cvičím a trávím čas s přáteli.

 

klarkah

klárka h.

VEDOUCÍ

Jmenuji se Klárka a mám ráda kreativitu, angličtinu a sýry. Kromě studia na vysoké škole věnuji svůj čas mladému volantu, kde ráda trávím páteční večery s partou skvělých mlaďochů mezi kterými můžeš být i ty!.

stepa

štěpán

Vedoucí

Jsem Štěpán a neumím poslat svoje info…

lili

lili

VEDOUCÍ

Ahoj, jmenuji se Lili. Jsem středoškolačka a co se týče téhle služby, zbožňuju trávení času s dětmi z Mladého Volantu! Myslím, že propojování generací je velmi důležité. Mám ráda společné aktivity, sporty hudbu a tancování.

 

tomg

tom g.

Vedoucí

Ahoj já jsem Tom. Je mi 18 let. Jsem osoba která ráda tráví čas s lidmi, nikoli sám. Rád sportuji a chodím do lesa. Taky rád vařím, ideálně někomu:)

 

petr

Petr

VEDOUCÍ

Ahoj, jmenuji se Petr, je mi 17 let a jsem studentem Šumperského Gymnázia. Na MV jsem začal chodit před zhruba 3 lety a před rokem a půl jsem se zde stal vedoucím. Na MV Vás zvu proto, že poznáte spoustu nových lidí a zkrátka je to skvělý začátek víkendu.