Mladej Volant

Každý pátek

17:00 - 19:00

M. R. Štefánika 10A, Šumperk

Mladej Volant je otevřený klub určený pro dorost ve věku 12 -15 let. Nápln tvoří společné  hry, zábava, a zamyšlení nad hlubšima otázkama života z pohledu křesťanství. Mimo klasická setkání v klubovně organizujeme také další akce jako jsou grilovačky, přespávačky, výlety, food party a jiné.

Klub není určen jenom pro křesťany, ale kohokoliv, kdo nepohrdne příjemnou a energickou atmosféru mladého kolektivu, rád si zablbne a poslechne něco nového.

Tak se nestyď a přijď se podívat mezi nás! 

Akce MV pro vás chystá:

klárka2

Klárka k.

Hlavní vedoucí

Ahojte, moje jméno je Klárka, studuji stavárnu a klub Mladej Volant je pro mě srdcovka. Moc ráda sleduji tato děcinka prožívat jejich každodenní starosti a radosti. Když mám volno, tak trávím čas s přáteli nebo odpočívám u dobré knížky.

 

tomg

tom G.

VEDOUCÍ

Ahoj já jsem Tom. Jsem osoba která ráda tráví čas s lidmi, nikoli sám. Rád sportuji a chodím do lesa. Taky rád vařím, ideálně někomu:)
klarkah

klárka h.

VEDOUCÍ

Jmenuji se Klárka a mám ráda kreativitu, angličtinu a sýry. Kromě studia na vysoké škole věnuji svůj čas mladému volantu, kde ráda trávím páteční večery s partou skvělých mlaďochů mezi kterými můžeš být i ty!.

lili

LILI

Vedoucí

Ahoj, jmenuji se Lili. Jsem středoškolačka a co se týče téhle služby, zbožňuju trávení času s dětmi z Mladého Volantu! Myslím, že propojování generací je velmi důležité. Mám ráda společné aktivity, sporty hudbu a tancování.