Mladej Volant

Každý pátek

17:00 - 19:00

M. R. Štefánika 10A, Šumperk

Mladej Volant je otevřený klub určený pro dorost ve věku 11 -15 let. Nápln tvoří společné  hry, zábava, a zamyšlení nad hlubšima otázkama života z pohledu křesťanství. Mimo klasická setkání v klubovně organizujeme také další akce jako jsou grilovačky, přespávačky, výlety, food party a jiné.

Klub není určen jenom pro křesťany, ale kohokoliv, kdo nepohrdne příjemnou a energickou atmosféru mladého kolektivu, rád si zablbne a poslechne něco nového.

Tak se nestyď a přijď se podívat mezi nás! 

Akce MV pro vás chystá:

klárka2

Klárka k.

Hlavní vedoucí

Ahojte, moje jméno je Klárka, studuji stavárnu a klub Mladej Volant je pro mě srdcovka. Moc ráda sleduji tato děcinka prožívat jejich každodenní starosti a radosti. Když mám volno, tak trávím čas s přáteli nebo odpočívám u dobré knížky.

 

tomv

tom v.

VEDOUCÍ

Ahoj, já jsem Tom . Studuji obor podnikání a už od mala jsem se rád věnoval dětem. Mám radost, když můžu připravovat program na volant a skrze něj něco dětem předávat.Ve volném čase, mimo to, rád čtu, cvičím a trávím čas s přáteli.

 

klarkah

klárka h.

VEDOUCÍ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

stepa

štěpán

Vedoucí

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

lili

lili

VEDOUCÍ

Ahoj, jmenuji se Lili. Jsem středoškolačka a co se týče téhle služby, zbožňuju trávení času s dětmi z Mladého Volantu! Myslím, že propojování generací je velmi důležité. Mám ráda společné aktivity, sporty hudbu a tancování.

 

tomg

tom g.

Vedoucí

Ahoj já jsem Tom. Je mi 18 let. Jsem osoba která ráda tráví čas s lidmi, nikoli sám. Rád sportuji a chodím do lesa. Taky rád vařím, ideálně někomu:)

 

petr

Petr

VEDOUCÍ

Ahoj, jmenuji se Petr, je mi 17 let a jsem studentem Šumperského Gymnázia. Na MV jsem začal chodit před zhruba 3 lety a před rokem a půl jsem se zde stal vedoucím. Na MV Vás zvu proto, že poznáte spoustu nových lidí a zkrátka je to skvělý začátek víkendu.